TASARIMCILAR & MİMARLAR

Her detayı düşünülmüş yaşam alanları tasarlıyoruz. Yenilikçi ve dinamik bir anlayışla çalışıyoruz. Bizce sadece tasarım yetmez. Tasarım, aynı zamanda işlevsel olmalı. Bu yüzden yenilikçi bakış açımızla, tasarıma yeni bir boyut getiriyoruz. Fonksiyon formu takip etmemeli; form, fonksiyona eş olmalı. Işlevi ve tasarım yönü dengeli olan eserlerin değer yarattığına inanıyoruz. Her biri alanında ülkemizin önde gelen mimari tasarım ofisleriyle işbirliği yapıyoruz.

Sözüneri Mimarlık:

Bursa Stadyumu, Sheraton Aloft, Aşkabat Alışveriş Merkezi, Sumqayıt Tekno Parkı gibi uluslararası projelerin mimari tasarımcısı.

M-Ofis:

Izmir Opera Binası, Gürcistan İç İşleri Bakanlığı, Mapfre Sigorta Yönetim Binası, Niyazi Kaptan ve Yeniköy Yalısı gibi projelerin mimari tasarımcısı.

LA Mimarlık:

Propa Ofis ve Propa Plaza gibi pek çok A sınıfı ofis binasının mimari tasarımcısı.

Perkins Eastman:

City View, Lenox Health, The Wharf gibi dünyaca ünlü projelerin mimarı. HA+D Awards, ULI New York Awards for Excellence, MIPIM Asia Awards gibi pek çok ödüllü projenin yaratıcısı.

Pavé Studio

Mimarlık ve Tasarım Ofisi

HABERLER

PROPA ARSAMI
DEĞERLENDİRSİN

Arsa bilgilendirme formu
için tıklayınız.


Plus Residences,
Zincirlikuyu - İSTANBUL

Ön talep dönemine özel avantajlı fiyatlar ve butik ödeme planları sunan Kore Şehitleri Caddesi’ndeki Propa Plus'taki 38 rezidans, ayrıcalıklı hayat isteyenler için tasarlandı.

Özel tasarlanan fonksiyonel kat planları sayesinde ofis ve ev kullanımına uygun olan Plus Residences, konfor ve kaliteyi bir arada sunuyor.

YAZININ DEVAMI