Çorlu Park Projesi; Sanayi ve üretim alanında hızla büyüyerek her geçen gün İstanbul'a bir adım daha yakınlaşan, büyüme paralel olarak hızlı ve nitelikli göç alan ve gelişen Çorlu'da farklı büyüklük ve özelliklere sahip 560 konut, bölgenin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olarak planlanmakta olan Çorlu Park AVM ve dünya markası bir şehir otelinden oluşmaktadır.

28.600 m² peyjaz alanında huzurlu bir yaşam fırsatı sunan Çorlu Park konutlarının tamamında peyjaz alanları ile birlikte tamamlanma aşamasına gelinmiş olup, daha önce 1.etap olarak tamamlanan konutlar sahiplerine teslim edilerek yaşam başlamıştır.

Vereceğiniz karar ile güzel ve huzurlu bir ortamda, güvenlikli bir sitede konforlu bir eve sahip olmak, gereksinimlerinizin tümüne cevap veren çağdaş bir yaşam alanından geleceğinize yatırım yapmak istiyorsanız, peşinatı, vadeyi ve taksitleri siz belirleyin, tamamlanmış konutlarımızdan birini satın alın, tapunuza hemen sahip olun ve hemen taşının.

Proje ve tamamlanmış dairelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için sizi Çorlu Park'a davet ediyoruz.

2008 yılında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmiştir. Yaşam devam etmektedir.

HABERLER

PROPA ARSAMI
DEĞERLENDİRSİN

Arsa bilgilendirme formu
için tıklayınız.


Plus Residences,
Zincirlikuyu - İSTANBUL

Ön talep dönemine özel avantajlı fiyatlar ve butik ödeme planları sunan Kore Şehitleri Caddesi’ndeki Propa Plus'taki 38 rezidans, ayrıcalıklı hayat isteyenler için tasarlandı.

Özel tasarlanan fonksiyonel kat planları sayesinde ofis ve ev kullanımına uygun olan Plus Residences, konfor ve kaliteyi bir arada sunuyor.

YAZININ DEVAMI