Butik bir site anlayışıyla inşa edilen ve tüm dairelerin muhteşem Boğaz manzarasına sahip Sarıyer Park Evleri, 26 dubleks konuttan oluşuyor. Projede, 180m² 'lik 3+1'den, 300m² 'lik 5+1'e kadar seçenekler yer alıyor. 13 bahçe ve 13 çatı dubleksinden oluşan projede tüm konutların, 180 derece açı ile gerçek Boğaz, deniz ve yemyeşil orman manzarası bulunuyor.

Manzaraya açılan tam boy pencereler sayesinde iç mekanlar güneş ışığını alarak aydınlık ve ferah yaşam alanları oluşturuyor. Özellikle mutfakların geniş tutularak, mutfakta ankastre beyaz eşyalar dahil olarak teslim ediliyor. Tüm yatak odalarının kendi banyoları bulunan projede, konutların hepsinin güney cepheli olması ve üç cepheden de manzarayı görmesi ev sahiplerine önemli bir konfor sunuyor.

Kayalık zemine sahip Sarıyer'de konumlanan projede, deprem güvenliği ön planda tutuluyor ve satik-betonarme projelerini depreme son derece dayanıklı olarak hazırlanıyor.


HABERLER

PROPA ARSAMI
DEĞERLENDİRSİN

Arsa bilgilendirme formu
için tıklayınız.


Plus Residences,
Zincirlikuyu - İSTANBUL

Ön talep dönemine özel avantajlı fiyatlar ve butik ödeme planları sunan Kore Şehitleri Caddesi’ndeki Propa Plus'taki 38 rezidans, ayrıcalıklı hayat isteyenler için tasarlandı.

Özel tasarlanan fonksiyonel kat planları sayesinde ofis ve ev kullanımına uygun olan Plus Residences, konfor ve kaliteyi bir arada sunuyor.

YAZININ DEVAMI