Propa Plaza,
İstanbul'un en prestijli ve değerli Merkezi İş Alanı,
Zincirlikuyu - Levent'te yükseliyor.

A+ Ofis standartları ötesinde eşsiz bir ofis deneyimi, Büyükdere Caddesi'nde mükemmel bir konumda buluşuyor.

Modern iş hayatının tüm gereksinimleri Propa Plaza’da!

A Sınıfı Ofis standartlarının üstünde sunduğu avantajlı özelliklerle yaklaşık 13.000 m² inşaat alanında ofis, perakende alanları ve planlanan sosyal alanlarıyla modern iş hayatının tüm gereksinimlerini karşılıyor.

Mükemmel Konum ve Çevre

Propa Plaza, konumsal avantajıyla İstanbul’un en prestijli ve değerli Merkezi İş Alanı Zincirlikuyu’da yükseliyor. Tüm ana arterlerin, köprü yollarının, metronun ve alışveriş merkezlerinin kesişme noktasında yer alan Propa Plaza, rakipsiz ulaşım ve toplu taşıma imkanları sunuyor.

Seçkin komşularınızla tanışın

Zincirlikuyu Merkezi İş Alanı, yerli ve uluslararası pek çok şirkete ve banka genel müdürlüklerine ev sahipliği yapıyor. Bankacılık, sigorta, finans ve hizmet sektörlerinin tercih ettiği Zincirlikuyu’da HSBC, DenizBank, Garanti Bank, TTNet, AktifBank, Tofaş gibi bir çok prestijli kurum ve kuruluş bulunmaktadır.

Propa Plaza Zincirlikuyu / İstanbul

Kore Şehitleri Cd. No:4 Zincirlikuyu / İSTANBUL
Kiralama ve bilgi için; +90 (212) 347 39 90
info@propaplaza.com

Detaylı bilgi için:
http://www.propaplaza.com


HABERLER

PROPA ARSAMI
DEĞERLENDİRSİN

Arsa bilgilendirme formu
için tıklayınız.


Plus Residences,
Zincirlikuyu - İSTANBUL

Ön talep dönemine özel avantajlı fiyatlar ve butik ödeme planları sunan Kore Şehitleri Caddesi’ndeki Propa Plus'taki 38 rezidans, ayrıcalıklı hayat isteyenler için tasarlandı.

Özel tasarlanan fonksiyonel kat planları sayesinde ofis ve ev kullanımına uygun olan Plus Residences, konfor ve kaliteyi bir arada sunuyor.

YAZININ DEVAMI