Propa Gizli Vadi Evleri, Bodrum Gümüşlük'te, 36 adet iki katlı, her bir katı bağımsız kullanılabilen gözde turizm merkezimiz Bodrum'un şirin beldesi Gümüşlük'te, denize nazır konumda ve enfes bir manzaraya sahip evlerden oluşmaktadır. 4 Blok her birinde 4 er daire olan iki katlı ikiz binalardan, 10 blok ise her birinde 2 şer daire olan iki katlı tekli binalardan oluşmaktadır. Dairelerin tamamı her bir yönden kapanmaz muhteşem bir deniz manzarasına sahiptir. Alt katlar 50m² bahçe terasına, üst katlar 50m² kendilerine alt çatı teraslarını kullanıyorlar. Yüzme havuzu yaklaşık 100m² . Site yönetimi tarafından servis, havuz bakımı, özel güvenliği, vb. çalışmalar belli bir aidat karşılığında yapılmakta. Açık alanda her daire için bir araçlık otopark imkanı mevcut.

Dekorasyonu: Tüm oda, hol, banyo + WC, mutfak zeminleri seramik kaplı. Mutfak dolapları tamamlanmış ve hazır durumda. Duvarların boyası tamamlanmış, (Dış cepheler su geçirmez silikon bazlı boya ile iç duvarlar sıvalı ve beyaz boyalı Klima sistemi kurulmuş) (Oturma odası ve yatak odaları için ayrı ayrı) Pencereler, kapılar, PVC camlar çift cam, teras kapıları sürgülüdür. Banyo + WC tavana kadar seramik kaplı ve duşan kabin var. Çelik kapılı. Bahçe ve peyzaj düzenlemesi yapılmış.

TAMAMI SATILMIŞTIR

HABERLER

PROPA ARSAMI
DEĞERLENDİRSİN

Arsa bilgilendirme formu
için tıklayınız.


Plus Residences,
Zincirlikuyu - İSTANBUL

Ön talep dönemine özel avantajlı fiyatlar ve butik ödeme planları sunan Kore Şehitleri Caddesi’ndeki Propa Plus'taki 38 rezidans, ayrıcalıklı hayat isteyenler için tasarlandı.

Özel tasarlanan fonksiyonel kat planları sayesinde ofis ve ev kullanımına uygun olan Plus Residences, konfor ve kaliteyi bir arada sunuyor.

YAZININ DEVAMI